GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Modulinių namų pirkimas išsimokėtinai

Namo paskolos sutartis

Dabartiniame pasaulyje svajonė turėti nuosavą namą yra tiek pat aktuali, tačiau kaip niekad brangi. Būtent dėl to, vis daugiau žmonių savo pagrindiniam ar antram būstui bei vasarnamiui renkasi ne įprastas mūrines, o SIP (Structural Insulated Panels, statybinių plokščių) – modulinius namelius. Pigiau ir žymiai greičiau pastatomi, puikiai atrodantys ir visą įprasto mūrinio objekto gerbūvį turintys nameliai džiugina kainos prieinamumu ir orientacija į tvarumą. SIP Namelis gali pasiūlyti dar finansiškai patrauklesnį sprendimą – modulinių namų pirkimas išsimokėtinai.

SIP struktūrų privalumai

SIP moduliniai statiniai garsėja aukštu energiniu efektyvumu, pakankamai neblogu ilgaamžiškumu nuo 80 metų ir taip pat greitais statybos terminais.

Šie namai gaminami iš aukštos kokybės plokščių, kurios užtikrina puikią izoliaciją nuo šalčio, vėjo ir triukšmo bei gerokai sumažina energijos sąnaudas. Be to, SIP konstrukcijos tikslumas, kadangi viskas paruošta statybai, sumažina statybvietėje susidarančių atliekų kiekį. Tai atitinka tvarios statybos praktiką.

Supaprastintas statybos procesas patogesnis ir gyventojams, ir statytojams, nes pirkėjas į objektą įsikelti galės daug greičiau nei į įprastą namą.

Modulinio namelio, pirties, garažo ar kito objekto pirkimas išsimokėtinai

Iš SIP ar karkasinių skydų bei graduotos C24 medienos pagamintus modulinius namelius galite greitai ir patogiai įsigyti išsimokėtinai. Pagrindinis mūsų partneris yra „Big Bank“, kuris pasiūlys bene lanksčiausias pirkimo sąlygas rinkoje.

Pagal jūsų finansinę situaciją ir norus pasiūlysime geriausius terminus bei pritaikysime mėnesio įmokas, o jums beliks tik sulaukti paraiškos patvirtinimo. Paprastai dokumentų tvarkymas trunka vos 3-7 darbo dienas. Taip pat galite kreiptis į savo reguliariai naudojamą banką dėl namelio paskolos.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).