GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!

Mūsų gaminami produktai

SIP skydiniai namai

SIP skydiniai namai pasižymi išskirtine gamybos technologija, leidžiančia užtikrinti greitą, pigią, tačiau tuo pat metu ir itin kokybišką namų statybą. Jų principas – gamykloje paruošti SIP skydai, kurių pagrindą sudaro skiedrinės OSB plokštės. Iš šių skydų ir yra surenkamas pageidaujamas projektas.

Struktūrinių dalių paruošimas gamykloje leidžia užtikrinti ne tik mažesnius kaštus, tačiau ir tai, kad pastatytas namelis turės puikią apsaugą nuo drėgmės, ugnies ir kito aplinkos poveikio, o taip pat geresnes A, A+, A++ klasės lygmenį atitinkančias apšiltinimo bei energinio našumo savybes.

Kalbant apie tokių namelių montavimą, SIP namai turi akivaizdų statybų greičio privalumą. Taip  yra todėl, kad  skydai iškart paruošiami mūsų gamykloje, belieka juos atvežti į statybvietę ir pradėti montavimo darbus.

Užsakytas produktas paprastai pagaminamas per 6-8 savaites – užsakant iš mūsų siūlomų pavyzdžių. Jei  ruošiamas individualus projektas, gamyba užtrunka nuo 8 iki 12 savaičių. Kai skydus turime savo sandėlyje, tokiu atveju užsakymo pristatymą atliekame per 7 dienas.

Detalesnę informaciją sužinosite susisiekę su mumis nurodytais kontaktais. 

SIP MGO skydiniai namai

SIP MGO skydiniai namai – tai naujos kartos SIP nameliai, pasižymintys patobulinta skydų technologija, kas leidžia susikurti dar tvirtesnį ir aplinkai atsparesnį namo projektą. 

SIP MGO plokštės (priešingai nei tradicinės SIP plokštės) pagamintos iš OSB skiedrų, papildomai turi apsauginį magnio oksido sluoksnį, užtikrinantį papildomą apsaugą nuo drėgmės ir bendrą struktūros tvirtumą.

Dėl šios priežasties SIP MGO skydų projektai itin populiarūs tose vietovėse, kur daugiau kritulių ir reikalingas dar didesnis struktūrinis tvirtumas (pavyzdžiui, itin vėjuotose vietovėse). Tokį didelį jų populiarumą lemia taip pat ir geresnės MGO skydų akustinės, atsparumo ugniai ir pakeliamo svorio savybės.

Nors tokie namų projektai Lietuvoje vis dar priskiriami inovatyvių projektų kategorijai, jų populiarumas neabejotinai auga. Taip yra todėl, kad MGO skydai ne tik savo privalumais nė kiek nenusileidžia jau įprastais tapusiems SIP namams, bet ir pasižymi papildomomis savybėmis.

Skydiniaikarkasiniai namai

Medinių namų statyba Lietuvoje populiari nuo seno, todėl nenuostabu, jog savo aukso amžių kaip modernūs medinių namų variantai išgyvena skydiniai-karkasiniai namai.

Mūsų šalies klimatas pasižymi pakankamai žvarbiomis žiemomis, dideliu kritulių kiekiu ir apskritai dažnai besikeičiančiais orais. Dėl šios priežasties, skydiniai-karkasiniai namai yra idealus pasirinkimas gyvenamiesiems ar komerciniams modulinių namų projektams.

Kadangi pagrindinė skydų sudedamoji dalis yra natūrali, aukščiausios klasės mediena, tokie nameliai pasižymi medžiui būdingomis savybėmis. Viena iš pagrindinių – ekologiškumas. Sveikesnio namo varianto už natūralios medienos projektą nėra, jei kalbame apie žmogaus sveikatą. Be to, dėl itin geros ventiliacijos, tokiuose namuose  užtikrinamas geresnis oras, o tai reiškia mažiau alergijų ir oru plintančių ligų.

Kadangi šie namai taip pat surenkami iš jau pagamintų skydų, statybų kaina tampa mažesnė, kaip ir kitų modulinių namų. Svarbu žinoti ir tai, jog skydiniai-karkasiniai namai gali būti skirti įvairiausiems poreikiams – vasarnamiui, pirčiai, garažui ir t. t.

Tiesa, verta paminėti, kad šiems projektams itin svarbūs geri įrengimo darbai, kuriuos turėtų atlikti su medžiu mokantys dirbti specialistai.

Mediniai ir rąstiniai nameliai

Mediniai arba rąstiniai namai – tai idealus pasirinkimas tiems, kurie brangina natūralumą, gamtos grožį, tačiau taip pat ieško ilgaamžio sprendimo gyvenamajam namui, sodo nameliui, ar komerciniams statiniams.

Visai kaip ir bet kokiems kitiems moduliniams nameliams, taip ir šiems įmanomi du pagrindiniai įrengimo būdai. Vienas jų – projektas pagal pavyzdį. Tai reiškia, kad klientui užtenka pasižvalgyti po mūsų siūlomų pavyzdžių katalogą ir užsisakyti tinkantį variantą.

O jei nerandate to, kas jums patinka, įmanomas individualus medinio namelio projektas. Tokiu atveju reikėtų susisiekti su mūsų specialistais ir aptarti jūsų lūkesčius savo mediniam nameliui.

Nesvarbu ar kalba eina apie komercinės paskirties pastatą, ar gyvenimui pilnai pritaikytą medinį namą, čia vis tiek bus būdingos jau minėtos natūralios medienos savybės: gera ventiliacija, puiki akustinė bei šiluminė izoliacija, konstrukcijos tvirtumas ir t. t.

Visas šias bei kitas jums svarbias detales galime aptarti konsultacijų metu. 

Kupolai 

Stiklo kupolai – tai praktiškas ir daugiafunkcis pasirinkimas tiems, kurie nori suderinti estetiką, akustines bei šilumines savybes, universalų panaudojimą, greitą statybą bei netradicinį dizainą. Šie statiniai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo trapūs ir nepraktiški. Iš tiesų jų panaudojimo galimybės labai plačios. Jie gali būti skirti:

 • poilsio zonai (žaidimų kambariai, pavėsinės, pirtys ir kt.);
 • laisvalaikiui (renginiams, sportui, kūrybai ir pan.);
 • augalų auginimui (oranžerijos, šiltnamiai ir kt.). 

Jei norite, tokiame kupole galite ir gyventi – tokie projektai taip pat įgyvendinami, pasirinkus dalį privačios erdvės, o kitą dalį palikus atvirą saulei ir vaizdui į aplinką. 

Dar vienas kupolų pliusas tas, kad jų gamyba bei statyba daug nekainuoja, skirtingai nei kitos konstrukcijos pastatų. Tad rinkdamiesi šį dizainą, ne tik turėsite išskirtinį statinį, bet ir ženkliai sutaupysite. 

Mūsų komanda padės jums visame jūsų idėjos įgyvendinimo kelyje – nuo projekto parengimo iki gamybos bei statybos darbų. Susisekite ir kartu aptarsime jūsų lūkesčius. 

Kubilai 

Maudynės kubile po atviru dangumi kiaurus metus – tai ne tik smagi pramoga, bet ir puiki sveikata, nes maudynės šiltame vandenyje bei masažas atpalaiduoja kūną ir pripildo energijos. Savo sodyboje įsirengę tokią poilsio salelę, maudynėmis galėsite mėgautis ne tik vasarą, bet ir šaltą žiemą. 

Sipnamelis.lt komanda maudynėms skirtą lauko kubilą gali įrengti ne tik jūsų privačioje erdvėje, bet ir viešbučio, SPA centro ar nuomojamos poilsinės sodybos teritorijoje ar kitur. Aukštos kokybės, pilnai sukomplektuotas stiklo pluošto kubilas taps jūsų laisvalaikio akcentu. 

Jau pagamintus kubilus, jų priedus bei kitas su šia produkcija susijusias detales, siūlome rinktis iš mūsų  katalogo. Jei pageidaujate daugiau informacijos, susisiekite su mūsų konsultantais kontaktuose nurodytu telefonu ar el. paštu. 

Lauko terasos 

Jaukiai prie namo įrengta terasa – tai puikus būdas smagiai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pasibūti vienumoje ar šeimos, draugų rate. Tai taip pat puiki galimybė pavasario, vasaros ar rudens rytus, vakarus bei dienas leisti lauke, nepaisant darganoto oro. 

Tačiau nusprendus įsirengti lauko terasą svarbu, kad ji būtų ne tik dailiai sukonstruota, bet ir praktiška, patogi ir funkcionali. Būtina atrasti tinkamą vietą, išsiaiškinti kokio ploto prireiks ir kitus svarbius niuansus. 

Lauko terasoms, kaip ir kitiems mūsų projektams, siūlome du variantus – išsirinkti iš mūsų katalogo jums tinkantį variantą arba galime įgyvendinti jūsų susikurtas vizijas. 

Skirtumas tarp šių pasiūlymų tik tas, kad pirmasis variantas užtruks trumpiau, kadangi jums tereikės pasirinkti jau esamą projektą, o mums beliks jį įgyvendinti. Standartinis terasos pagaminimo laikas trunka nuo 6 iki 8 savaičiųjei projektą renkatės iš mūsų siūlomų pavyzdžių kataloge.

Na, o jei kalba eina apie individualų projektą su specifiniais kliento pageidavimais, tuomet pagaminimo laikas užtrunka nuo 8 iki 12 savaičių. Tačiau mūsų komandai nėra nieko neįmanomo. Tiesiog reikia susisiekti su mūsų specialistais ir išdėstyti jiems savo vizijas bei lūkesčius. 

Tad jei mintyse nedrąsiai pasvarstote apie namo, terasos ar kubilo įsirengimo projektą, darykite tai drąsiau. O dar geriau – susisiekite su mūsų konsultantais nurodytu telefono numeriu, el. paštu ar atvykite gyvai konsultacijai kontaktuose nurodytu adresu. Mūsų komanda mielai atsakys į jums kilusius klausimus, pakonsultuos, patars ir išsklaidys jūsų abejones. 

 

https://sipnamelis.lt/apie-mus/

 

Apie Sipnamelis

 

Su modulinių namų sprendimais dirbame jau daugiau nei 10 metų, todėl puikiai žinome, kas reikalinga norint įgyvendinti kokybišką projektą. Kad ir ką rinksitės – SIP, rąstinį, sodo ar karkasinį namelį, pirtį ar garažą, garantuojame visus lūkesčius atitinkantį galutinį variantą.

 

Sipnamelis.lt – visi modulinių namų sprendimai jūsų patogumui ir už prieinamą kainą. 

 

Žinutė

 

Atsiųskite mums žinutę ir konsultantas atsakys, kai tik galės.

 

El. paštas: [email protected]

 

Tel. Nr.: + 370 64 317 137

 

Darbo laikas

 

I-V 08:30 val.– 20:00 val.

VI-VII 09:30 val.– 21:30 val. 

 

Mūsų paslaugos ir darbo principai

 

Ką galime pastatyti?

 

 • Gyvenamuosius pastatus
 • Vasarnamius
 • Sodo namelius
 • Rąstinius namelius
 • Karkasinius namelius
 • Pirtis
 • Garažus
 • Pastoges
 • Kupolus
 • Terasas
 • Sandėliukus
 • Kitus individualius projektus

 

Mūsų darbo principai 

 

 1. Nuolatinis ryšio su klientu palaikymas – suprantame, jog sėkmingas projektas gali būti įvykdytas tik glaudžiai bendradarbiaujant su klientu, suteikiant grįžtamąjį ryšį kiekvieno etapo metu. Ne tik konsultuojame svarbiausiais klausimais, tačiau ir patariame, atsiunčiame darbų progreso nuotraukas.
 2. Profesionalumas ir darbų kokybė – nesvarbu, apie kokį projektą eitų kalba, garantuojame, jog atliktas darbas bus ilgaamžis ir atitiks visus jūsų lūkesčius. Tą galime užtikrinti, nes esame sukaupę ilgametę patirtį dirbdami su tokio pobūdžio projektais.
 3. Viskuo pasirūpiname už jus – klientams padedame kiekviename žingsnyje, pradedant projekto plano su visomis specifikacijomis sudarymu, reikalingų leidimų gavimu, plokščių užsakymu ir baigiant namo įrengimu, apdaila ir t. t. Užtenka susisiekti su mūsų specialistais ir galime pradėti planuoti numatytus darbus.

 

Kodėl verta rinktis mūsų komandą?

 

 • Darbai nuo pirmos konsultacijos iki „raktų“ – garantuojame darbų atlikimą nuo pirminės konsultacijos su mūsų specialistais iki pilnai užbaigto ir priduoto projekto. Jums nereikės rūpintis projekto planu, sąmata, reikalingomis medžiagomis, apdailos ir kitais darbais. Viskuo pasirūpins mūsų komanda.
 • Ilgametė patirtis rinkoje – mūsų komandoje dirba aukščiausios kompetencijos specialistai, turintys daugiau nei dešimties metų patirtį modulinių namų projektavime bei statybose. Tai leidžia užtikrinti kokybiškus ir efektyvius statybos darbus.
 • ES standartus atitinkantys projektai – visi mūsų kataloge siūlomi projektai atitinka ES kokybės ir energetinio naudingumo standartus. Tai reiškia, kad gausite ekologišką, tvirtą ir nuo B iki A++ klasės siekiančio našumo projektą.

 

Individualūs projektai pagal jūsų lūkesčius – jei mūsų kataloge neradote to, kas patiko, padėsime sukurti individualų projektą pagal jūsų pageidaujamus. Vienas iš pagrindinių modulinių namų pliusų būtent ir yra lankstumas projekto atžvilgiu.

 

Susiekite su mumis telefonu ar el. paštu ir mes mielai atsakysime į jums kilusius klausimus bei pakonsultuosime. 

 

https://sipnamelis.lt/kontaktai/ 

Kontaktai

 

Susisiekite su mumis

 

Jūs galite susiekti su mumis, nustatytomis darbo valandomis paskambinę nurodytu telefono numeriu. Taip pat galite rašyti nurodytu el. pašto adresu ir mūsų konsultantai susisieks su jumis per …… Arba, jei jums patogiau, konsultacijai galite atvykti į mūsų biurą, kuris įsikūręs Panevėžio mieste.

 

Mūsų adresas:

 

Tinkų g. 15B, LT- 35115, Panevėžys

 

Kontaktai: 

 

Mobile: + 370 64 317 137

Hotline: + 370 64 317 137

E-mail: [email protected]

Darbo valandos:

 

I-V 08:30 val.- 20:00 val.

VI-VII 09:30 val.- 21:30 val.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
 • ga
 • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
 • _ga
 • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).