GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
SIP Skydai

sip Mgo skydai

SIP Skydai 2

Sip skydai

Ieškote aukščiausios kokybės SIP skydų tiesiai iš gamintojo?

Jūs pataikėte būtent čia! Turėdami didelę SIP projektavimo ir gamybos patirtį, galime pasiūlyti įvairių tipų SIP skydus. Norėdami susipažinti su mūsų darbais, kviečiame apsilankyti mūsų socialiniuose tinkluose ir įsitikinti mūsų gaminių kokybe.
Paleisti vaizdo įrašą

SIP Skydų kainos nurodytos už skydo kvadratinį metrą.

Storis (mm)Kaina (eur + PVM)
12430 eur + PVM
17434 eur + PVM
22438 eur + PVM
25042 eur + PVM
27446 eur + PVM
32450 eur + PVM

SIP MgO skydų kainos nurodytos už skydo kvadratinį metrą.

Storis (mm)Kaina (eur + PVM)
12050 eur + PVM
17054 eur + PVM
20058 eur + PVM
25062 eur + PVM
27066 eur + PVM
30070 eur + PVM
SIP Skydai 4
Šiek tiek apie SIP technologiją

SIP skydai pasižymi įpač tvirta ir ilgaamže konstrukcija kuri yra pamegta tokiose valstybėse kaip Canada, USA, Japonija, Anglija, Olandija ir daug kitų valstybių. 

SIP (struktūrinė izoliacinė plokštė) – tai inovatyvus statybinis elementas, pasižymintis kokybe ir tvirtumu. Jį sudaro dvi išorinės orientuotų skiedrų plokštės (OSB) ir viduryje įterptas polistireninis putplastis. Sujungus šias OSB konstrukcines plokštes gaunamas ypač tvirtas, puikiai šilumą izoliuojantis konstrukcinis elementas vadinamas SIP skydu, kuris pasižymi ne tik išskirtinėmis tvirtumo savybėmis, bet ir puikiu atsparumu gniuždymui bei lenkimui, ir svarbiausia – aukštais termoizoliaciniais rodikliais.

SIP technologijos naudojimas yra efektyviausias, greičiausias ir ekonomiškiausias būdas pasiekti aukštą energinį efektyvumą išgauti. Jūsų pasyvaus namo konstrukcija, naudojant SIP, bus žymiai plonesnė, bet kartu ir šiltesnė, palyginti su tradiciniais statybos metodais. Taip pat bus sunaudojama mažiau medžiagų ir liks mažiau statybinių šiukšlių, o statybos procesas nebus reikalaujantis papildomos sunkiasvorės technikos ar ilgai trunkančių statybos darbų. SIP yra modernus sprendimas, kuris išties keičia įprastas statybos normas ir standartus.

SIP skydai yra plačiai naudojami įvairiems statybos objektams: nuo sodo namelių iki didžiulių gyvenamujų pastatų ar kitos paskirties statynių. Jų universalus pritaikomumas leidžia suteikti statiniams ne tik tvirtumo, bet ir nesunkiai padeda išgauti A++ energetinio efektyvumo klasę.

Privalumai
SIP Skydai 10
SIP MgO skydai

Aukščiausios kokybės SIP MgO skydai – tai kur kas geresnių savybių SIP skydų rūšis. SIP MgO tai skydai iš magnio oksido neorganinių plokščių. SIP MgO yra trisluoksnis statybinis elementas, susidedantis iš dviejų magnio oksido plokščių (MGO) ir tarp jų įklijuoto įvairaus storio polistireninio putplasčio. SIP MgO skydas atitinka A1 klasės degumo standartus, pasižymi geresne garso izoliacija nei standartiniai SIP skydai su OSB plokštėmis, atsparumu vandeniui, visiškai nebijo vandens, išskirtinėmis savybėmis gniuždymui, lenkimui, ir, svarbiausia, aukštais termoizoliaciniais rodikliais. Su SIP magnio skydais galima statyba ištisus metus net ir žiemą! Taip pat magnio skydai nepelyja kas suteikia jiems pranašumą prieš standartinius OSB skydus. Magnio skydai turi visišką atsparumą nuo griaužikų. Magnio skydų kaina yra 35% brangesnė nei įprastų OSB SIP skydų.

Privalumai

Reikia pagalbos?

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.