GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Modulinių namelių apšiltinimas ir gyvenimo galimybė žiemos laikotarpiu

modulinis medinis namas

Daugelis moduliniais nameliais susidomėjusių žmonių, dažniausiai nuogirdų būdu gauna įvairių skeptiškų minčių, susijusių su tokių namelių savybėmis. Viena iš didžiausių dvejonių, kurią potencialiems pirkėjams pasėja skeptikai – esą modulinis namelis nėra pritaikytas lietuviškam klimatui. Žiemą tokia paprasta struktūra neatlaiko šalčių ir viduje tiesiog neįmanoma gyventi. SIP Namelio komanda padės prasklaidyti šias dvejones.

Moduliniai nameliai – apšiltinimas

Visų pirma, tai moduliniai nameliai gali būti labai lengvai pritaikyti ir lietuviškoms, ir atšiauresnėms Šiaurės Skandinavijos žiemoms. Tiek mūsų šalyje, tiek daug šiauriau, net už poliarinio rato Suomijoje ar Norvegijoje galima rasti modulinių namelių, kuriuos žmonės pasistatė sau arba nuomoja trumpalaikei nakvynei.

Tai yra tikrų tikriausias įrodymas, kad žiemą gyventi moduliniame namelyje tikrai galima. Produktų įvairovė kataloge yra didelė, tad reikia tiesiog atkreipti dėmesį į tai, koks yra apšiltinimas. Jeigu namelis mažiau apšiltintas, jame gyventi irgi įmanoma, tik bus didesnės šildymo sąnaudos. Jūsų patogumui, galima rinktis įvairaus apšiltinimo modulines konstrukcijas.

Kaip rasti apšiltintus namelius prekių kataloge?

SIP Namelio kataloge veikia patogūs prekių filtrai, su kurių pagalba galite rasti ne tik norimų matmenų, bet ir pakankamą apšiltinimą turinčius namelius. Jūs galite:

·  Per filtrų meniu pasirinkti sienų storį (fiksuotas storis arba apšiltinimas su SIP bei apšiltinimas vata);

·  Pasidairyti po katalogą ir iš karto prie pavadinimo matyti, kurie vasarnamiai ar struktūros yra apšiltinti;

·  Iš karto kreiptis telefonu +37064317137 arba el. paštu [email protected] bei gauti individualų pasiūlymą ir konsultaciją.

Galimybės pritaikyti namelį pagal jūsų poreikius yra labai plačios, tačiau svarbu suprasti, kad tai turės įtakos biudžetui. Jeigu jūsų noras yra labai šiltas namelis žiemojimui ir finansinės galimybės tai leidžia, mes tikrai galėsime rasti sprendimus.

Gyvenimas apšiltintame moduliniame namelyje žiemą

Patys SIP skydai ir visų mūsų siūlomų namelių konstrukcija pasižymi labai puikia termoizoliacija. Dėl to tiek vėdinimui, tiek namų šildymui išleisti galima gerokai mažiau nei kai kuriuose įprastos statybos objektuose. Apšiltintame namelyje su termostato pagalba arba tiesiog pagal savijautą galima reguliuoti temperatūrą. Įjunkite savo turimą šildytuvą ir palaukite, kol erdvė įšils. Kadangi moduliniai nameliai paprastai yra nedidelės kvadratūros, mikroklimato pokyčiai įvyksta ir pasijaučia labai greit.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).