GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Kokių tipų yra mobilūs nameliai ir kokiais būdais jie yra transportuojami?

Mobilus namas gamtoje

Šiame straipsnyje SIP Namelio komanda norėtų atsakyti į du skirtingus, bet labai dažnai užduodamus klausimus. Visų pirma – Kokie yra mobilių namelių tipai ir kuo jie skiriasi? Na, o antrasis klausimas – kaip tie nameliai transportuojami?

Mobilių namelių tipai

Jeigu atsidarysite mūsų prekių katalogo skiltį moduliniai namai, ten rasite tokį skirstymą:

·  Vasarnamiai;

·  Surenkami nameliai;

·  Skydiniai namai;

·  SIP namai;

·  MGO SIP moduliniai nameliai;

·  Karkasiniai namai;

·  Gyvenamieji namai.

Tačiau šios kategorijos yra daugiau susijusios su vartotojų paieškomis, kad jiems būtų lengviau rasti reikiamą sprendimą. Tikrieji mobilių SIP namelių tipai, pagal techninius sprendimus, skirstomi į tris grupes:

1. Medinio rėmo nameliai

2. Karkaso nameliai

3. Metalinio rėmo karkaso nameliai

Medinio rėmo nameliai gali būti labai įvairaus dizaino. Jie pakankamai ekonomiški, tačiau pati konstrukcija reikalaus daugiau priežiūros. Karkaso nameliai yra taupūs bei dažnai puikiai įsipaišo gamtoje, turi kaimiško žavesio, tačiau ne visiems tinka toks stilius. Na, o metalinio rėmo karkaso nameliai yra labai atsparūs ir saugūs, tačiau gali kainuoti kiek brangiau.

Daugiau apie kiekvieną tipą, jo privalumus ir jums tinkamiausią pasirinkimą mielai pakonsultuosime kiekvieną klientą individualiai. Galite jau dabar kreiptis telefonu +37064317137 arba el. paštu [email protected] bei gauti individualų pasiūlymą ir konsultaciją moduliniams nameliams ir kitoms konstrukcijoms.

Modulinių namelių transportavimas

Dauguma potencialių klientų smalsauja apie tai, kaip toks namelis yra transportuojamas. Reikia paminėti, kad skirtingai nei su įprastais namais, kur į statybvietę atvažiuoja tik žaliavos ir medžiagos, o viskas statoma vietoje, modulinis namelis į statybvietę gali atvažiuoti jau surinktas. Tai reiškia, kad su klientu suderinus laiką, SIP Namelio komanda suorganizuoja ir paruošia specialią sunkiąją techniką bei vilkiką transportavimui.

Iš pradžių, specialus keltuvas (kranas), užkrauna namelį ant platformos vilkiko puspriekabėje. Tada vilkikas važiuoja į kliento lokaciją ir ten namelis yra iškraunamas.

Kadangi namelis jau būna surinktas, labai svarbu atsižvelgti į jo gabaritus. Itin svarbu, kad privažiavimas būtų pakankamai platus ir tiktų šiam sprendimui. Medžiai, krūmai, laidai ir kita infrastruktūra neturėtų trukdyti technikos judėjimui. Priešingu atveju procesas apsunksta ir reikia konstravimo vietoje.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).