GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Kokia stogo danga dažniausiai naudojama jūsų mediniams nameliams? 

Medinio namo stogas

Ne veltui egzistuoja frazė stogas virš galvos. Ji reiškia namus, kur jaučiamės saugūs nuo žvarbaus oro. Stogas turi ir perkeltinę reikšmę, ir realią svarbą mūsų gerbūviui. Moduliniai nameliai – ne išimtis. Stogo medžiagos pasirinkimas turės labai didelę įtaką gyvenimo kokybei. Iš įvairių galimų variantų bituminės čerpės, bituminė prilydoma danga ir stogo skarda išlieka populiariausiais pasirinkimais. Tačiau namų savininkams labai svarbu suprasti jų skirtumus, kad žinotų, į ką investuoti verčiausia.

Bituminės čerpės

Šios čerpės žinomos ir mėgstamos dėl to, kad yra nebrangios, praktiškos. Stengiantis tilpti į biudžetą, tokios čerpės dažnai pasirenkamos mediniams moduliniams namams.

Mažesnė kaina nereiškia mažesnės kokybės, todėl namų šeimininkams tai pasirodo kaip subalansuotas sprendimas. Vienas iš pagrindinių bituminių čerpių privalumų – paprastas ir greitas montavimas. Skirtingai nuo skardinės stogo dangos, kuriai reikia daug papildomų sprendimų, įskaitant papildomą medieną, difuzinę plėvelę ir grebėstus, šias čerpes galima montuoti tiesiai ant stogo lentų. Dėl montavimo paprastumo akys į bitumines čerpes krypsta tiek statytojams, tiek namų ar vasarnamių savininkams. Šios čerpės yra lengvos (atlaiko beveik bet kokia konstrukcija), jas pavyks lengvai supjaustyti ir pritaikyti prie unikalių stogo kontūrų, taip užtikrinant apdailos ir estetikos vientisumą.

Toks dengimas ne tik padeda sutaupyti darbo jėgai reikalingų išlaidų, bet ir mažina medžiagų sąnaudas. Rezultatas? Greitesnis dengimas, todėl namų savininkai gali ruoštis įsikelti po dar trumpesnio laiko.

Skardinė stogo danga

Nors bituminės čerpės turi didelių privalumų, susijusių su kaina ir įrengimo paprastumu, vien šiais parametrais apsiriboti negalima. Būtina kalbėti ir apie ilgaamžiškumą.

Skardinė stogo danga, nepaisant didesnės pradinės kainos ir sudėtingesnio montavimo proceso (lyginant su bituminėmis čerpelėmis), pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos poveikiui.

Ilgainiui ji tikrai gerai atlaiko atšiaurias oro sąlygas, įskaitant gausų snygį, stiprų vėją ir liūtis.

Investicija į brangesnę, skardinę stogo dangą, ilgainiui gali pasirodyti net ir kaip ekonomiškesnis sprendimas…

Prilydoma bituminė stogo danga

Kita galimybė, kurią verta apsvarstyti, yra bituminė prilydoma stogo danga. Taikant šį būdą, karščiu bituminė danga prilydoma tiesiai ant stogo paviršiaus.

Gaunamas vandeniui nepralaidus paviršius, kurį sumontuoti yra tikrai nesunku ir visas procesas vyksta sklandžiai bei gan greitai. Nors bituminės prilydomos stogo dangos nėra tokios paplitusios kaip bituminės čerpės, jos populiarėja dėl savo tvirtumo ir minimalių priežiūros reikalavimų.Norite žinoti, kas geriausiai tiks jums? Kreipkitės telefonu +37064317137 arba el. paštu [email protected] bei gaukite individualų pasiūlymą ir konsultaciją.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).