GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Ar sunku gauti paskolą karkasinės konstrukcijos namui?

Darbo stalas su kompiuteriu ir užrašine

Turbūt niekam nėra paslaptis, kad vis didesnė dalis nekilnojamo turto pirkėjų jį įsigyja ne nuosavomis lėšomis, o su paskola. Tokias tendencijas lemia įvairūs dalykai, tarp kurių ir greitesnis gyvenimo tempas. Visgi dauguma žmonių su paskola perka įprastus, mūrinius namus, rečiau – medinukus. Daug kam gali atrodyti, jog dėl fakto, kad karkasinės konstrukcijos arba modulinis namas nuo įprasto labai skiriasi, taip pat dėl mažesnės vertės, jam neįmanoma gauti paskolos. SIP Namelio komanda atsako ir patikslina dėl to – ar sunku gauti paskolą karkasinės konstrukcijos namui.

Paskolos ėmimo ir gavimo procesas

Karkasinės konstrukcijos, iš SIP skydų sutvertas namas yra toks pats objektas, kaip ir mūrinis (bent jau pagal šią klasifikaciją). Tai reiškia, kad kreipiantis į banką dėl paskolos, nėra priežasčių, kodėl jie turėtų atsisakyti suteikti paskolą būtent tokiam nameliui.

Viskas vyksta labai panašiai

1. Jūs turite žinoti savo biudžetą arba kreiptis į banką, kad žinotumėte, kiek galite pasiskolinti.

2. Gaukite sąmatą iš SIP namelio bei užpildykite paraišką paskolos gavimui, pateikite reikalingus dokumentus.

3. Gaukite pasiūlymą iš banko ir jį priimkite arba gaukite kelis pasiūlymus ir pasirinkite vieną iš jų.

4. Gaukite pinigus ir atlikite reikalingus atsiskaitymus

Visas procesas dar gali vykti ir etapais. Viskas prasideda nuo statybos. Įrengiami pamatai – bankas išmoka dalį paskolos. Pastatomos sienos – vėl išmokama dalis paskolos. Paruošiama dalinė apdaila – vėl tas pats. Šis procesas – aiškiai reglamentuotas ir apibrėžtas paskolos sutarties dokumentuose, todėl jums patiems bus aišku, kaip viskas vyks.

Kaip pasiruošti būsto paskolai?

Visų pirma – būsto paskolos gavimui Lietuvoje yra taikomas bent 15 % pradinio įnašo reikalavimas. Tai reiškia, kad jeigu gyvenamo namo vertė yra 50 000 EUR, jums reikia bent 7 500 EUR nuosavų lėšų. Vienintelė išeitis, kaip galima išvengti reikalavimo dėl pradinio įnašo – naudotis vartojimo paskola. Tada galite skolintis mažesnę sumą (paprastai iki 20 000 – 30 000 EUR) be pradinio įnašo, bet didesnėmis palūkanomis.

Kitas reikalavimas – stabilios pajamos. Visų jūsų įsipareigojimų mėnesio įmokų suma (būsto paskola + bet kokie kiti įsipareigojimai) negali viršyti daugiau nei 40 % to, ką gaunate į rankas.

Kiek trunka visi procesai?

Paprastai visas procesas gali užtrukti nuo 3 darbo dienų iki net kelių savaičių. Viskas priklauso nuo to, kaip gaunate pajamas (bankas gali prašyti paruošti papildomas ataskaitas), kiek toli esate pažengę paieškoje bei tam tikrų vidinių, kiekvienos finansų įstaigos procesų.Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į klausimus bei padės gauti reikiamus dokumentus, susijusius su pačiu objektu, reikalingus bankui. Kreipkitės telefonu +37064317137 arba el. paštu [email protected] bei gaukite individualią konsultaciją.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).