GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Moduliniai namai – greitas ir funkcionalus būsto sprendimas

Moduliniai namai – greitas ir funkcionalus būsto sprendimas

SIP moduliniai nameliai darosi vis populiaresniu būsto sprendimu. Tai – greitai pastatomi, tikrai elegantiškai atrodyti galintys bei ekonomiškumu džiuginantys namukai. Daugeliu aspektų, jų statymas yra daug patrauklesnis nei mūrinio ar net karkasinio namo, o savo eksploatacinėmis savybėmis jie mažai kuo nusileidžia ar kartais net lenkia savo analogus. Apžvelkime, kuo ypatingas modulinis namų tipas ir kodėl jie verti dėmesio.

Kodėl moduliniai namai patraukia vis daugiau naujakurių dėmesio?

Moduliniai namai tampa vis populiaresni, ypač tarp pirmus namus norinčių turėti žmonių. Taip yra dėl to, kad dabartiniame pasaulyje jie siūlo viską, ko taip trūksta būstų rinkoje: prieinamą kainą, energinį efektyvumą, greitą statybą ir pritaikymo galimybes. Remiantis nauja „Allied Market Research” ataskaita, tikimasi, kad iki 2028 m. pasaulinė modulinės statybos rinka bus verta daugiau nei 114 mlrd. JAV dolerių, o nuo 2021 m. ji stabiliai auga 5-6,5 % tempu visame pasaulyje. Štai faktoriai, kurie daro juos labai patraukliais naujakuriams:
· Prieinamesnė kaina. Butas mieste, kotedžas ar namas didelio miesto priemiestyje – milžiniška investicija. SIP modulinis namelis pagaminamas kontroliuojamoje aplinkoje, tad sumažėja atliekų kiekis ir darbo sąnaudos, kas leidžia pirkėjui sutaupyti.
· Greitesnis statybos laikas. Modulinių namų statymas įprastai trunka vos kelias savaites, palyginti su mėnesiais ar net metais, kiek statomi mūriniai namai. Norint greitai įsikurti, tai – milžiniškas privalumas.
· Energijos vartojimo efektyvumas. Daugelis modulinių namų turi labai gerą izoliaciją ir komplektuojami su moderniomis šildymo sistemomis.
· Pritaikymas ir kokybės kontrolė. Moduliniai namai nėra paprastos popierinės dėžutės. Patys pirkėjai gali susikurti norimą idilę bei turėti reikalingo dydžio namus.
· Tvarumas. Tokioje statyboje dažnai naudojamos tvarios medžiagos ir praktika.

Ar galima modulinį namą susirinkti savarankiškai?

Beveik bet kuris modulinis namas yra suprojektuotas taip, kad, palyginti su įprasta struktūra, būtų daug paprasčiau jį pastatyti. Tačiau, nors tai ir tiesa, savarankiškai surinkti visą modulinį namą bus sudėtinga ir paprastai nerekomenduojama, jei neturite didelės patirties statyboje.

Visas namo statymo procesas prasideda net ne sklype ar objekte, o ceche/gamykloje. Ten vyksta kiekvieno individualaus komponento gamyba. SIP nameliai statosi iš specialių plokščių-skydų, kurie suprojektuojami kaip didelis konstruktorius ir paskui gabenami į statybvietę, kur juos surenka profesionalūs rangovai. Šis surinkimas apima sudėtingas užduotis, tokias kaip kėlimas kranu, išlyginimas ir tinklų prijungimas. Tam paprastai reikia kvalifikuotos darbo jėgos ir specialios įrangos. Tas pats galioja ir langams, durims, šilumos siurbliui bei ne tik.

Nors surenkamas namas gali būti pastatomas savomis rankomis, tačiau mes patariame darbą patikėti profesionalams.

Kaip gyvenimas moduliniame name skiriasi nuo kitos statybos namų?

Gyvenimas moduliniame visada bus unikali patirtis, palyginti su dauguma karkasinių ir mūrinių namų. Skirsis ne tik pats statymas, bet ir jūsų pojūčiai galutiniame rezultate.

Jeigu lyginsime gyvenimą moduliniame namelyje nuo buto nerenovuotame daugiabutyje arba nerenovuoto, senos statybos medinuko ar net mūrinio namo, SIP statinyje bus gerokai daugiau komforto. Kodėl? Ogi dėl griežtų kokybės kontrolės standartų ir to, kad tai – naujas, aukščiausius standartus atitinkantis objektas. SIP skydai siūlo daug geresnę izoliaciją, o patys nameliai įrengiami su modernia šildymo bei vėsinimo sistema, todėl bus mažesni komunaliniai mokesčiai, o komforto – gal net daugiau.

Galiausiai – modulinė konstrukciją suteikia galimybę prieš statybą labai daug ką pritaikyti pagal savo poreikius. Savininkai gali pasirinkti pageidavimus atitinkantį išplanavimą, apdailą ir vėliau ją dar tobulinti. Na, o ir pats namelis iškils daug greičiau nei mūras.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).