GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Kas yra surenkami namai ir kokie jų privalumai?

statybu-planai

Kai statybų ir NT kainos auga it ant mielių, vis daugiau žmonių ieško alternatyvių sprendimų. Kaip gerai, kad jų yra ir net nereikia daryti kompromisų dėl komforto ar saugumo. SIP, karkasiniai arba, angliškai prefabricated namai populiarėja kaip vis patrauklesnis pasirinkimas ieškantiems naujo būsto, vasarnamio ar išeities statant dirbtuves, svečių namelį. Tačiau kas tiksliai yra surenkami namai ir kokie jų privalumai?

Apie surenkamus namus

Surenkami namai gali būti įvardinama ir kaip savotiška revoliucija statybos pasaulyje. Vietoje tradicinių statybos metodų, kur daug mūro, betono ir ilgų, sudėtingų, brangių darbų, šie namai yra ruošiami sandelyje, o pačią statybvietę pasiekia jau komplektuoti paruošti blokai ar plokštės. Tai tarsi labai patvarus ir kokybiškas LEGO!

Surenikami namai paprastai sudaromi iš sekcijų arba modulių. Tai lemia, kad jie gali būti konfigūruojami į norimus matmenis bei, vėliau net plečiami.

Šis metodas yra ne tik novatoriškas, bet ir atspindi šiuolaikinės inžinerijos laimėjimus. Net pačios įdomiausios architektų ar klientų vizijos gali būti įgyvendintos. Surenkami namai gali būti įvairaus stiliaus, dydžio ir proporcijų, todėl atitinka įvairius poreikius. Už gerokai patrauklesnę kainą žmonės gali pasistatyti:

  • Vasarnamį šeimai;
  • Workshop‘ą ar garažą hobiui bei veiklai;
  • Biurą sau, savo komandai ar net klientų priėmimui;
  • Svečių namelį ar objektą, kuris būtų nuomojamas;
  • Sporto salę bei kitą rekreacinės paskirties erdvę visai prie namų.

SIP ar karkasiniai objektai ypač vertinami dėl trumpiau trunkančios statybos. Negana to, pats procesas yra gerokai tvaresnis, nes analogiško ploto objekto statybai naudojama mažiau energijos, pridaroma mažiau taršos. Šiuolaikiniame, vis labiau į tvarumą atsigręžiančiame pasaulyje tai yra be galo svarbu.

SIP surenkamų namų privalumai

SIP arba Structurally Insulated Panels – nauja statybos technologija arba statybos metodas, leidžiantis sukurti komfortišką ir jaukų namą už gerokai mažesnę kainą, lyginant su tradiciniais statybos metodais.

Lietuviškai SIP dažniausiai vadinamos šiluminėmis izoliacinėmis plokštėmis arba skydais.

Kokie yra konkretūs privalumai? Visų pirma – SIP namų statyba yra greita. Pasirinkę juos, į savo svajonių erdvę galėsite įsikelti greičiau nei tradicinės statybos objektą. Su dabartinėmis statytojų apkrovomis ir laukimu, per pusmetį nuo užsakymo prasidedanti įprasto namo statyba yra visiškai normalus reiškinys. Na, o dar daug mėnesių truks statyba, įrengimas. SIP namelis gali būti pastatomas ir įrengiamas per 20-60 % to termino.

Gamykloje kontroliuojamoje aplinkoje užtikrinama pastovi SIP skydų kokybė, todėl jie yra labai sandarūs bei tvirti. Jų viduje esanti izoliacinė medžiaga padarys aplinką patalpoje labai malonią tiek žiemą, tiek vasarą. Nei vėsinimas, nei šildymas nekels problemų!

Tokia izoliacija ne tik sumažina sąskaitas už energiją, bet ir leidžia laisvai planuoti išvykas. Atvykus – visada komfortas!

Trumpas apibendrinimas

Turėdami galimybę lanksčiai pritaikyti namo dizainą, savininkai gali sukurti erdvę, kuri atspindėtų jų norus, lūkesčius ir stilių. SIP namas yra pastatomas greitai, suteikia visą norimą komfortą bei kainuoja mažiau.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).