GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Modulinių namų privalumai ir trūkumai lyginant su tradiciniais namais

Mažas namas prie ežero

Pastaruoju metu statybų sektorius vis modernėja, jame pritaikomi nauji technologiniai sprendimai, kurie itin paspartina namų statybas. Naujovės vienus gali vilioti, intriguoti, o kitiems kelti nepasitikėjimą. Juk ar tikrai greitai pastatomas modulinis namas bus toks pat patikimas, kaip tradicinės per daugybę metų patikrintos statybos pastatas? Panagrinėkime, kuo moduliniai namai geresni ir kuo prastesni lyginant juos su tradiciniais.

Patrauklios inovacijos vis ryžtingiau renka simpatijas

Namas visada turėjo apsaugoti nuo šalčio, vėjo, lietaus, sniego, taip pat būti patogus gyvenimui, t. y. jame privalo tilpti viskas, kas reikalinga žmonių buičiai. Ne mažiau svarbus ir estetinis poreikis gyventi gražiai, jaukiai. Dar viena kiekvieno šiuolaikinio namo savininko trokštama savybė – kuo mažesnė kaina neprarandant kokybės. 

Moduliniai namai iš tiesų pasižymi visomis šiomis savybėmis ir dar turi keletą modernių papildomų. Tai tvarumas, energinis efektyvumas, pritaikomumas įvairioms paskirtims ir sąlygoms. Apžvelkime pagrindines.

Tvarumas

Šiuolaikiniame pasaulyje jis vis labiau vertinamas įvairiose srityse. Statybos – ne išimtis. Todėl moduliniai pastatai statomi iš ekologiškų medžiagų, o ir jų bendras dizainas pritaikytas kuo taupiau naudoti įvairius išteklius. Juose dažnai integruojamos saulės baterijos, lietaus vandens surinkimo sistemos ir t. t. Po tokio namo statybų lieka minimaliai statybinių atliekų, kurias paprastai galima nesunkiai perdirbti. 

Nedidelė kaina ir statybų trukmė

Palyginus su tradicinės statybos namais, moduliniai pastatai gerokai pigesni. Jie statybos vietoje surenkami iš modulių, kurie jau būna paruošti gamyklose. Tai sutaupo nemažai medžiagų (nebereikia nieko nupjaustyti, pritrumpinti ir pan.) ir laiko, namo statybai prireikia mažiau žmonių. Visa tai labai smarkiai sumažina bendrą statybų kainą ir todėl šie pastatai tampa vis labiau patrauklūs daugeliui žmonių.

Pritaikomumas

Tai dar viena itin patraukli savybė. Moduliniai pastatai projektuojami gamyklose. Galima rinktis iš jau parengtų projektų, arba užsisakyti asmeninio išplanavimo bei dizaino namą. Prie jau pastatyto namo gana nesunkiai galima pritaikyti priestatą ar garažą. 

Aukšta kokybė

Kadangi šių namų struktūrinės dalys – moduliai – statomi gamykloje, o ne atvirame ore, labai lengva užtikrinti griežtą kokybės kontrolę viso proceso metu. 

Energinis efektyvumas

Visi moduliniai namai projektuojami į energijos vartojimo efektyvumą. Sienoms naudojamos geras šilumines savybes turinčios medžiagos, o surenkant modulius susidaro labai mažai sujungimų. Toks namas labai sandarus. Žiemą jį lengva apšildyti, o šilumą į aplinką jis atiduoda itin lėtai. Projektuojant tokius namus stengiamasi, kad dideli langai leistų maksimaliai išnaudoti dienos šviesą ir sumažinti dirbtinio apšvietimo poreikį.

Patvarumas

Modulinių namų gamybai naudojamos kokybiškos, ilgaamžės medžiagos. Jie projektuojami taip, kad galėtų atlaikyti stiprius vėjus, dideles sniego apkrovas ir kitokias nepalankias aplinkos sąlygas. Jie puikiai gali stovėti kalnų šlaituose nuolat gairinami vėjų. 

Mobilumas

Žinoma, šie pastatai, kaip ir tradiciniai, pritaikyti daugybę metų stovėti vienoje vietoje ir rūpintis savo gyventojų jaukumu bei gerove. Vis tik pasitaiko situacijų, kai namą reikia perkelti į kitą vietą. Jeigu numatomas toks poreikis, galima rinktis modulinį pastatą, kurį bus lengva pervežti į kitur. Moduliniai namai žymiai mobilesni už tradicinius. 

Modulinių namų trūkumai

Trūkumų veikiausia gali atsirasti, jeigu pastatas surinktas neprofesionaliai, tačiau tai retas atvejis. Įmonės, kurios gamina tokius namus, visada stengiasi užtikrinti aukštą kokybę bei išduoda garantijas – taip darome ir mes. Galbūt kažką vis dar dar gali išgąsdinti trumpi statybų terminai, tačiau taip būna tik iki kol išsiaiškinama jų priežastys (jas jau paminėjome).

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią patirtį internete. Sutikdami sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų slapukų politiką.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia valdykite savo asmenines slapukų paslaugas.


Analizė
Analizė
  • ga
  • gd

Google Analytics GA4
Google Analytics GA4
  • _ga
  • _gfid

Atsisakyti visų paslaugų
Sutaupyti
Priimkite visas Paslaugas

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).