GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Karkasinio namo privalumai prieš mūrinį

karkasas

Mūrinis ar karkasinis? Karkasinis ar mūrinis? Klausimas skamba panašiai kaip „Būti ar nebūti?“, tiesa? Jei ir jus kankina šie Šekspyro pjesės verti klausimai, verta pasikonsultuoti su karkasinių namų specialistais Sipnamelis.lt, kurie mielai dalinasi savo įžvalgomis ir pastebėjimais, sukauptais iš ilgametės patirties.

Kaina

Kaina lemia pagrindinį vaidmenį namo tipo pasirinkimui. Daugelis pirkėjų įsitikinę, kad pastatyti mūrinį namą kainuoja pigiau nei medinį / karkasinį. Tačiau pasigilinus pasimato visai kiti niuansai:

  • karkasinių namų konstrukcijos yra lengvesnės, todėl jiems reikia ne tokių gilių pamatų;
  • skirtingai nei mūriniame, karkasiniame name izoliacinė medžiaga montuojama pačioje konstrukcijoje, todėl aukšta šiluminė varža sukuriama už ženkliai mažesnę kainą;
  • jei karkasinio namo plotas siekia iki 50 kv. m, jam nereikia specialaus projekto, o iki 80 kv. m namui galioja supaprastinta statybų tvarka, kas ženkliai sumažina statybų kainą.

Taigi lyginant kainas, galima padaryti išvadą, kad aukštesnės energetinės klasės karkasinis namas kainuoja pigiau nei mūrinis.

Statybos terminai

Karkasiniai namai šioje vietoje vienareikšmiškai pirmauja. Dažniausiai jų statybos trukmė net dvigubai trumpesnė nei mūrinių. Taip yra todėl, kad jų konstrukcijos gaminamos specialiose gamyklose. Jos būna jau išmatuotos, supjautos ir paruoštos surinkimui. O surinkti namą iš karkasų užtrunka labai greitai. Pilnai įrengti tokį namą, į kurį praktiškai iš karto galima kraustytis, užtrunka apie porą mėnesių.

Termoizoliacinės savybės

Vis dar gajus mitas, kad iš karkasų surenkami namai nėra pritaikyti klimato kaitai. Neva žiemą juose šalta, o vasarą karšta. Tačiau šį mitą paneigia skandinavai ir amerikiečiai. Karkasiniai namai Skandinavijoje bei Šiaurės Amerikoje vieni iš populiariausių. O ten, patikėkite, klimato sąlygų skirtumas ženkliai ryškesnis nei mūsų krašte.

Ekologiškumas

Ekologija šiais laikais užima labai svarbią vietą viso pasaulio žmonių gyvenime. Tad jei ir jums svarbu, iš kokių medžiagų statomas jūsų namas, verta suklusti, nes karkasinių namų statybai naudojamos medžiagos draugiškesnės sveikatai ir aplinkai. Vietoje įprasto mūro ar betono, pagrindinėse struktūrinėse dalyse naudojama natūrali mediena. Tokie sprendimai užtikrina nekenksmingą aplinką.

Vietos pasirinkimas

Namo vieta taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį sprendime. Priešingai nei mūrinių, karkasinių namų privalumas, kad juos galima statyti praktiškai bet kurioje pasirinktoje vietoje. Net ir ten, kur nėra elektros tiekimo.

Suprantama, kad namo projekto planavimas bei pasirinkimas nėra lengvas darbas. Ypač tai sudėtinga tiems, kurie tame neturi jokios patirties. Patyrusi Sipnamelis.lt komanda pasiruošusi padėti jums susikurti pageidaujamą namą. Susisiekite su mumis jau šiandien!

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).