GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Kaip greitai ir nebrangiai pasistatyti jaukų sodo namelį?

sodo namas

Laikas sode, ypač šiltuoju metų laiku, yra labai reikšmingas. Padarysite labai gerą dovaną savo sveikatai – tiek fizinei, tiek psichologinei – jei kuo dažniau pasitrauksite iš miesto šurmulio, pamiršite nuolat skubantį modernaus gyvenimo ritmą bei atsisuksite į tai, kas vyksta gamtoje. Jau net ir moksliniais tyrimais patvirtinta, jog darbas darže ar sode, augalų priežiūra bei kontaktas su jais gerina nuotaiką, nuima stresą bei stiprina imunitetą. Nemažiau naudingi ir pačių užsiauginti žalumynai, vaisiai, daržovės. Taigi jei tik turite tam galimybių ir noro – pirmyn!

Jeigu turite sodą, veikiausiai norėsite tenai ir sodo namuko. Juk labai smagu, kai yra kur pernakvoti, susidėti daiktus, ar net surengti smagų giminių, ar draugų susitikimą. Namelį galima susiręsti patiems, ar kreiptis į tuo besiverčiančias įmones. Pirmasis variantas toli gražu tinka ne visiems. Tokiems darbams reikia tam tikrų žinių, patirties ir sugebėjimų. Pasirinkus antrąjį tereikės palaukti, kol visi darbai bus atlikti už jus ir galėsite įsikurti.

Kiek laiko gali prireikti sodo namelio statyboms?

Tai priklauso nuo daugelio faktorių: namelio dydis, jūsų finansinės galimybės, metų laikas, statybos metodai ir pan. Jei rinksitės tradicinės statybos pastatą, viskas užtruks ilgiau ir kuo jis didesnis, tuo daugiau laiko prireiks jam pastatyti. Namelis juk gali būti ir visai nedidukas, skirtas trumpam apsistojimui, ir didesnis – toks, kokiame galima būtų pagyventi ilgesnį laikotarpį. Statant tradiciniu metodu pagalius į ratus kaišioti gali tokios kliūtys, kaip subjurę orai, vėluojantys darbininkai ir t. t. Statybos laikinai gali sustoti ir tokiu atveju, jei jums dėl kažkokių priežasčių pritrūktų finansų jas tęsti.

Jei rinksitės inovatyvias statybas, jos gali užtrukti viso labo savaitę ar kelias (neįvertinant statybvietės paruošimo darbų). Per tiek laiko jūsų sodo teritorijoje gali išdygti tiek nedidelis namukas, tiek ir didesnis namas. Ir tai jau senokai nėra mokslinė fantastika. Už šias galimybes galima padėkoti moderniai bei nuolat tobulėjančiai surenkamų namų statybų technologijai.

Modernios statybos, kurios įvyks greitai ir neištuštins kišenių

Surenkami sodo nameliai projektuojami ir gaminami tam pritaikytose moderniose gamyklose. Šiuo metu itin populiarėja skydiniai surenkami pastatai. Šių namelių struktūrinės dalys (skydai arba moduliai) pagaminamos gamykloje, tada atgabenamos į statyboms paskirtą vietą ir pilnai sujungiamos tarpusavyje. Tai įvyksta labai greitai, nereikalingas didelis būrys darbininkų ir šiuo atveju oro sąlygos praktiškai jokios įtakos neturi.

Šiuolaikiniai surenkami sodo nameliai yra kokybiški, tvirti, juos galima apšildyti, prijungti visus patogiam gyvenimui reikalingus patogumus (elektra, vanduo, dujos, internetas ir t. t.). Juos galima pritaikyti poilsiui tiek žiemos, tiek vasaros metu.

Geriausia viso šito dalis: tokios statybos kainuoja žymiai pigiau nei tokio paties dydžio tradicinio namelio pastatymas. Šios daug kam malonios detalės priežastys:

  • kaip minėjome, reikia mažesnės darbininkų komandos;
  • sugaištama mažiau laiko darbams;
  • moduliai iš karto gaminami tokių išmatavimų bei formų, kokių reikia, todėl beveik nelieka jokių statybinių medžiagų likučių;
  • surenkamo namelio apšildymui ateityje reikės mažiau kuro, nes jo siūlės itin sandarios – taigi finansiškai sutaupysite ne tik statybų metu.

Beje, tik negalvokite, kad mažesnė kaina reiškia prastą išvaizdą ar kažką panašaus. Surenkami sodo ir kitokie nameliai gaminami modernių formų, patogiai išplanuoti, jaukūs ir lengvai įsiliejantys į bet kokią aplinką.

Kur užsisakyti tokį sodo namelį?

Juos galima apžiūrėti ir užsisakyti internetu, kaip ir daugumą kitokių prekių ar paslaugų šiuo metu. Sipnamelis.lt elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne vieną pavyzdį. Tokie pastatai nėra laikomi masinės gamybos gaminiais. Tą patį modelį gali užsisakyti ne vienas vartotojas, tačiau jis gaminamas bus tik po užsakymo. Taip pat kiekvienu atveju galima rinktis vis kitokią apdailą ar net paties projekto pakeitimus. Jei jums patinka kuris nors modelis, bet norėtumėte kitokio stogo, langų ar terasos, tiesiog susisiekite su mumis ir suprojektuosime sodo namelį, kuris atitiks jūsų asmeninę viziją. Tai gali būti tikra poilsio oazė su terasa, pirtimi, kubilu ir visais kitais priedais, kurių tik pageidausite.

Kokius sodo namelius galime jums pastatyti

Mūsų svetainėje galima užsisakyti tokius surenkamus sodo namelius:

  • karkasinius, surenkamus iš medinio karkaso ir SIP skydų;
  • karkasiniai-moduliniai namai surenkami iš struktūrinių modulių;
  • SIP modulinius, pritaikomus įvairiam metų laikui;
  • SIP MGO namelius, kurie gaminami iš pažangesnių modulių ir yra itin kokybiški bei ekonomiški;
  • medinius, kurių statybų technologija taip pat yra moderni, todėl jie pastatomi žymiai greičiau nei tradiciniai mediniai pastatai;
  • rąstinius, kuriuos taip pat atvešime jau pagamintus.

Pasirinkimas tikrai didelis ir kiekvienas variantas turi savų pliusų ir minusių, todėl jei abejojate, kurį pasirinkti ar turite kitokių klausimų bei pageidavimų, kreipkitės į mus nurodytais kontaktais. Jus ir jūsų svajonių namelį sode skiria tik keletas savaičių, per kurias jums nereikės niekuo rūpintis, nes viską padarysime mes.

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).