GALIMAS VISŲ MŪSŲ ESAMŲ PROJEKTŲ MODIFIKAVIMAS IR INDIVIDUALŪS PROJEKTAI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS NEMOKAMAI!
Viskas apie statybas ir jų produktus

Koks kubilas yra geriausias?

kubilas gamtoje

Lauko kubilas tampa vis labiau mėgstama poilsio, sveikatinimo ir laisvo laiko praleidimo vieta. Atpalaiduojančioms maudynėms skirtų kubilų pasiūlymų yra daugybė, taigi norisi išsiaiškinti, kuris iš jų geriausias. Sipnamelis.lt specialistai skuba jums į pagalbą ir dalinasi rekomendacijomis bei patarimais. 

Elektriniai kubilai 

Savo išvaizda ir paskirtimi elektriniai kubilai nesiskiria nuo šildomų kietuoju kuru. Skirtumas tik vienas – vanduo juose šildomas elektros energija. 

Šiuos kubilus renkasi tie, kurie nori nepertraukiamai mėgautis poilsiu, nes nemėgsta rūpintis malkomis bei pačiu kūrenimo procesu. Taip pat švaros bei tvarkos atžvilgiu, elektriniai kubilai pranašesni už kūrenamus. 

Įleidžiami kubilai 

Įleidžiami kubilai nuo standartinių skiriasi tuo, kad pastarieji statomi ant tvirto pagrindo, o antrieji integruojami, pavyzdžiui, į jūsų terasą, kiemo dangą ir pan. Patogūs tuo, kad nereikia papildomų laiptelių įlipimui, o pats veikimo principas visiškai nesiskiria nuo standartinių kubilų. 

Kubilai su „džiakuzi“ 

Kubilai, su įrengta „džiakuzi“ sistema – tai tikras SPA jūsų namuose. Juk nieko nėra geriau už kūną masažuojančias šilto vandens sroves. 

Kubilai su priekaba 

Kubilai su priekaba yra mobilūs. Juos galima lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Tai puikus variantas kaimo sodyboms, kubilo nuomai ir panašiems atvejams. 

Mediniai kubilai 

Mediniai kubilai yra vienas iš sveikiausių ir natūraliausių pasirinkimų, nes tai pilnai iš medžio pagamintas produktas. Jei vertinate natūralumą, mėgstate būti arčiau gamtos, šis variantas labiausiai tinka. 

Stiklo pluošto kubilai 

Didžioji dauguma lauko kubilų, išskyrus medinius, gaminama iš stiklo pluošto ir apipavidalinama medinėmis arba plastikinėmis lentelėmis. 

Kiekvienas iš išvardintų kubilų sukomplektuojamas pagal jūsų poreikius. 

Vis dar neaišku, kurį rinktis? Susisiekite su Sipnamelis.lt komanda. Mielai padėsime priimti sprendimą. 

PIRKINIŲ KREPŠYS 0

Ar norėtumėte, kad perskambintume Jums ir patartume dėl produkto?

Palikite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime paprastai tą pačią arba kitą darbo dieną.

Papasakokite apie prekę, kurios ieškote

Pateikite ieškomo produkto detales (paskirtis, plotas, matmenys, dizainas ir kt.). Susisieksime su Jumis kuo greičiau (dažniausiai tą pačią arba kitą darbo dieną).